Jazykový kurz: Španielčina

Za prahom do našich učební nájdete iný  svet. Svet cudzích jazykov. Vstúpte a objate Španielsko.

Máte radi čulý život, oslavy, spoločnosť, najlepšie sa cítite na pláži pod slnkom, kde načerpávate energiu, aby ste ju potom vytancovali na párty? Cvičíte zumbu a radi by ste si niekedy pesničky zaspievali spolu so spevákom? Potom je pre Vás španielčina to pravé.
Španielska kultúra v sebe spája všetko energické. Príďte sa pozrieť na hodiny španielčiny s našou vynikajúcou lektorkou, ktorá dlhodobo žila v Španielsku. Naučte sa základné španielske frázy, s ktorými si vystačíte na dovolenke. Zájdite ešte ďalej a objavujte španielsky jazyk, pričom sa dozviete aj viac o španielskych mestách. My Vás prevedieme jazykovou cestou po Španielsku . Môžete si vybrať aj vyššiu jazykovú úroveň a stať sa vďaka nám znalcom španielskeho jazyka. Či už Vás čaká maturitná skúška, štátna jazyková skúška, celoeurópska jazyková skúška ECL alebo stáž v španielsky hovoriacej krajine. Prípravu nechajte na nás a my z Vás spravíme odborníkov.

 

Ponúkame: skupinové kurzy španielskeho jazyka, 
                   individuálne kurzy španielskeho jazyka,
                   firemné kurzy španielskeho jazyka

Každé tri mesiace otvárame nové kurzy španielčiny, do bežiacich kurzov sa môžete pridať kedykoľvek počas celého roka. Španielske kurzy sú rozdelené do úrovní podľa európskeho referenčného rámca jazykov. Tri učebnice rozdelené na časť s knihou a s pracovným zošitom Vás prevedú až do úrovne B2. 

Učíme z certifikovaných učebníc španielskeho jazyka, ktoré spracovali pedagogickí odborníci. Pri výučbe kladieme dôraz na všetky štyri jazykové zručnosti. Len tak dokážete rýchlo napredovať v jazyku. To je aj dôvod, prečo sú naši študenti nadmieru spokojní a zostávajú verní našej jazykovej škole. Na hodinách španielčiny si užijete veľa srandy a lektori Vás nakazia dobrou náladou. Radi Vám ukážeme naše kvality. Stačí prísť a presvedčiť sa.

 

Učebnice si u nás môžete zakúpiť za zvýhodnené ceny alebo môžete využiť našu burzu učebníc.
Do ktorej úrovne patrím?

Vašu úroveň španielčiny zistíte vďaka našim online jazykovým testom. Celý proces je veľmi jednoduchý. Stačí kliknúť sem a riadiť sa podľa pokynov testu. Po odoslaní testu automaticky zistíte Vašu úroveň španielčiny a môžete si ihneď rezervovať ukážkovú hodinu zdarma alebo miesto v príslušnom kurze.

 

Čo sa naučím na kurze? S nami sa rýchlo naučíte komunikovať a aktívne používať španielsky jazyk. Aby ste ako naši študenti čo najrýchlejšie napredovali v cudzom jazyku, vedieme naše hodiny v čo najväčšej miere v španielskom jazyku. Vďaka dôrazu na všetky jazykové zručnosti sa naše kurzy stretávajú s vysokou efektivitou a spokojnosťou našich študentov. Odbúrate neistotu v gramatike a ústnom prejave a naučíte sa prirodzene vystupovať v španielskom prostredí.

 

Ale ako sa vraví, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, tak neváhajte a navštívte našu jazykovú školu v Trnave, a zo sveta jazykov sa dozviete omnoho viac.

Mám záujem o tento kurz


Aktualizačné školenia (AOP)
S NAMI VÁM PLATNOSŤ OSVEDČENIA NEPREPADNE.