Jazykový kurz: Ruština

Za prahom do našich učební nájdete iný svet. Svet cudzích jazykov. Vstúpte a objavte Rusko.

Máte radi slovanskú kultúru, fascinujú Vás kostoly so zlatými kupolami, najlepšie si pochutíte na vynikajúcom, pôvodne ukrajinskom, boršči. V mocnom Rusku, najväčšej krajine sveta,  sa cítite ako ryba vo vode. Potom je pre Vás ruština to pravé. Ruská kultúra v sebe spája silu. Príďte sa pozrieť na hodiny ruštiny s našou vynikajúcou lektorkou, ktorá Vás uvedie do fascinujúceho sveta ruštiny. Naučte sa základné ruské frázy, s ktorými si vystačíte pri svojej prvej návšteve Ruska. Zájdite ešte ďalej a objavujte ruský jazyk, pričom získate jazykovú gramotnosť vo všetkých oblastiach, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri každodennej komunikácii. My Vás prevedieme jazykovou cestou po Rusku. Môžete si vybrať aj vyššiu jazykovú úroveň a stať sa znalcom ruského jazyka. Či už Vás čaká maturitná skúška, štátna jazyková skúška, celoeurópska jazyková skúška ECL alebo stáž v rusky hovoriacej krajine. Prípravu nechajte na nás a my z Vás spravíme odborníkov. 

 

Ponúkame: skupinové kurzy ruského jazyka, 
                   individuálne kurzy ruského jazyka 
                   firemné kurzy ruského jazyka.

 

Nové kurzy ruštiny sa otvárajú každé tri mesiace, avšak na kurz sa môžete prihlásiť kedykoľvek počas celého roka. Ruské kurzy delíme spolu do úrovní podľa európskeho referenčného rámca jazykov. Dve učebnice pokryjú jednu úroveň, po nich prechádzate do vyššej jazykovej úrovne.

 

Učíme z certifikovaných učebníc ruského jazyka, ktoré spracovali pedagogickí odborníci. Pri výučbe kladieme dôraz na všetky štyri jazykové zručnosti. Len tak dokážete rýchlo napredovať v jazyku. To je aj dôvod, prečo sú naši študenti nadmieru spokojní a zostávajú verní našej jazykovej škole. Je pre nás dôležitý priateľský prístup a Vaša spokojnosť. Radi Vám ukážeme naše kvality, stačí len navštíviť našu jazykovú školu a presvedčiť sa na vlastnej koži.

Učebnice si môžete u nás zakúpiť za zvýhodnené ceny alebo môžete využiť našu burzu učebníc.
 

Čo sa naučím na kurze? S nami sa rýchlo naučíte komunikovať a aktívne používať ruský jazyk. Aby ste ako naši študenti čo najrýchlejšie napredovali v cudzom jazyku, vedieme naše hodiny v čo najväčšej miere v ruskom jazyku. Vďaka dôrazu na všetky jazykové zručnosti sa naše kurzy stretávajú s vysokou efektivitou a spokojnosťou našich študentov. Odbúrate neistotu v gramatike a ústnom prejave a naučíte sa prirodzene vystupovať v ruskom prostredí.

 

Ale, ako sa vraví, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, tak neváhajte a navštívte našu jazykovú školu v Trnave, a dozviete sa omnoho viac zo sveta jazykov.

Mám záujem o tento kurz


Aktualizačné školenia (AOP)
S NAMI VÁM PLATNOSŤ OSVEDČENIA NEPREPADNE.