Jazykový kurz: Nemčina

Za prahom do našich učební nájdete iný svet. Svet cudzích jazykov. Vstúpte a objavte Nemecko.

Ste precízny typ. Potrebujete mať vo všetkom poriadok, máte radi presnosť a precíznosť. Najlepšie sa viete presadiť v spoločnosti, kde všetko funguje podľa pravidiel a klape ako švajčiarske hodinky. Radi by ste na sebe zapracovali a posunuli sa ďalej vo svojej kariére. Potom je pre Vás nemčina to pravé.
Nemecká kultúra v sebe spája precíznosť. Príďte sa pozrieť na hodiny nemčiny s našimi lektorkami, ktoré sú rodené nemecky hovoriace alebo pôsobili dlhšiu dobu v nemecky hovoriacich krajinách. Naučte sa základné nemecké frázy, s ktorými si vystačíte na obchodnom stretnutí. Zájdite ešte ďalej a objavujte nemecký jazyk, pričom sa dozviete aj viac o nemeckých zvykoch a zvládnete čeliť každodenným situáciám v nemecky hovoriacom prostredí. My Vás prevedieme jazykovou cestou po blízkom Rakúsku či Nemecku. Môžete si vybrať aj vyššiu jazykovú úroveň a stať sa vďaka nám znalcom nemeckého jazyka. Či už Vás čaká maturitná skúška, štátna jazyková skúška, celoeurópska jazyková skúška ECL alebo stáž v nemecky hovoriacej krajine. Prípravu nechajte na nás a my z Vás spravíme odborníkov.

 

Ponúkame:     skupinové kurzy nemeckého jazyka
                       individuálne kurzy nemeckého jazyka
                       firemné kurzy nemeckého jazyka

 
Nové kurzy sa otvárajú každé tri mesiace, avšak na kurz sa môžete prihlásiť kedykoľvek počas celého roka. Nemecké kurzy delíme spolu do šiestich hlavných úrovní podľa európskeho referenčného rámca jazykov. Dve učebnice pokryjú jednu úroveň, po nich prechádzate do vyššej jazykovej úrovne.

Certifikované učebnice

Učíme z certifikovaných učebníc nemeckého jazyka z vydavateľstiev Hueber a Klett, ktoré spracovali nemeckí pedagogickí odborníci. Pri výučbe kladieme dôraz na všetky štyri jazykové zručnosti. Len tak dokážete rýchlo napredovať v jazyku. To je aj dôvod, prečo sú naši študenti nadmieru spokojní a zostávajú verní našej jazykovej škole. Je pre nás dôležitý osobitný prístup a spokojnosť zákazníka. Radi 

Vám ukážeme naše kvality na nezáväznej ukážkovej hodine zdarma.

Každú z učebníc si môžete u nás zakúpiť za zvýhodnenú cenu alebo môžete využiť našu burzu učebníc.

Čo sa naučím na kurze? S nami sa rýchlo naučíte komunikovať a aktívne používať nemecký jazyk. Aby ste ako naši študenti čo najrýchlejšie napredovali v cudzom jazyku, vedieme naše hodiny v čo najväčšej miere v nemeckom jazyku. Vďaka dôrazu na všetky jazykové zručnosti sa naše kurzy stretávajú s vysokou efektivitou a spokojnosťou našich študentov. Odbúrate neistotu v gramatike a ústnom prejave a naučíte sa prirodzene vystupovať v nemeckom prostredí.

 

Ale ako sa vraví, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, tak neváhajte a navštívte našu jazykovú školu v Trnave, a zo sveta jazykov sa dozviete omnoho viac. 

Mám záujem o tento kurz


Aktualizačné školenia (AOP)
S NAMI VÁM PLATNOSŤ OSVEDČENIA NEPREPADNE.