Jazykový kurz: Francúzština

Za prahom do našich učební nájdete iný svet. Svet cudzích jazykov. Vstúpte a objavte Francúzsko.

Ste romantický typ. Francúzština Vám príde sexi, máte radi večeru pri dobrom červenom víne, vôňu levandule. Páčia sa Vám prechádzky po historických uličkách, alebo by ste radi objavovali krásu zámkov na rieke Loire. Potom je pre Vás francúzština to pravé. Francúzska kultúra v sebe spája romantiku. Príďte sa pozrieť na hodiny francúzštiny s našou lektorkou, ktorá má dlhodobé skúsenosti s výučbou cudzích jazykov a vo Francúzsku trávi takmer toľko času čo na Slovensku. Naučte sa základné francúzske frázy, s ktorými si vystačíte na prvom rande. Zájdite ešte ďalej a objavujte francúzsky jazyk, pričom sa dozviete aj viac o francúzskej kultúre a naučíte sa sebavedomo vystupovať v kruhu francúzskych priateľov. My Vás prevedieme jazykovou cestou po Francúzsku. Môžete si vybrať aj vyššiu jazykovú úroveň a stať sa vďaka nám znalcom francúzskeho jazyka. Či už Vás čaká maturitná skúška, štátna jazyková skúška, celoeurópska jazyková skúška ECL alebo stáž vo francúzsky hovoriacej krajine. Prípravu nechajte na nás a my z Vás spravíme odborníkov.

Ponúkame: skupinové kurzy francúzskeho jazyka, 
                  individuálne kurzy francúzskeho jazyka,
                  firemné kurzy francúzskeho jazyka.

Nové francúzske kurzy otvárame pre Vás každé tri mesiace, avšak na kurz je možnosť prihlásiť počas celého roka. Francúzske kurzy delíme do úrovní podľa európskeho referenčného rámca jazykov. Jednu úroveň zvládate prejsť zhruba za jeden školský rok.

 

Učíme z certifikovaných učebníc francúzskeho jazyka, spracovaných pedagogickými odborníkmi. Pri výučbe kladieme dôraz na všetky štyri jazykové zručnosti. Len tak dokážete rýchlo napredovať vo francúzskom jazyku. To je aj dôvod, prečo sú naši študenti nadmieru spokojní a zostávajú verní našej jazykovej škole. Vaša spokojnosť a náš osobitný prístup sú u nás na prvom mieste. Radi Vám ukážeme naše kvality na našich kurzoch plných zábavy a radosti z učenia.
Každú z učebníc si môžete u nás zakúpiť za zvýhodnenú cenu alebo môžete využiť našu burzu učebníc.

 

Do ktorej úrovne patrím?

Vašu úroveň francúzštiny zistíte vďaka našim online jazykovým testom. Celý proces je veľmi jednoduchý. Stačí kliknúť sem a riadiť sa podľa pokynov testu. Po odoslaní testu automaticky zistíte Vašu úroveň francúzštiny a môžete si ihneď rezervovať ukážkovú hodinu zdarma alebo miesto v príslušnom kurze.

Čo sa naučím na kurze? S nami sa rýchlo naučíte komunikovať a aktívne používať francúzsky jazyk. Aby ste ako naši študenti čo najrýchlejšie napredovali v cudzom jazyku, vedieme naše hodiny v čo najväčšej miere vo francúzskom jazyku. Vďaka dôrazu na všetky jazykové zručnosti sa naše kurzy stretávajú s vysokou efektivitou a spokojnosťou našich študentov. Odbúrate neistotu v gramatike a ústnom prejave a naučíte sa prirodzene vystupovať vo francúzskom prostredí.

 

Ale ako sa vraví, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, tak neváhajte a navštívte našu jazykovú školu v Trnave, a zo sveta jazykov sa dozviete omnoho viac. 

Mám záujem o tento kurz


Aktualizačné školenia (AOP)
S NAMI VÁM PLATNOSŤ OSVEDČENIA NEPREPADNE.