Jazykový kurz: Angličtina

Za prahom do našich učební nájdete iný svet. Svet cudzích jazykov. Vstúpte a objavte vďaka angličtine celý svet.

Láka Vás myšlienka života v zahraničí? Alebo chcete chytiť krok s rýchlym životným tempom a pridať sa k miliónom anglicky hovoriacich na svete? Nielen kráľovská monarchia a Amerika sú krajiny, v ktorých sa používa anglický jazyk. Už aj na Slovensku získate výhody, ak tento jazyk ovládate. Už sa stalo zaužívaným pravidlom, že angličtina je nevyhnutná. S anglickým jazykom sa spája medzinárodnosť. Príďte sa pozrieť na hodiny angličtiny s našimi lektormi s bohatými zahraničnými skúsenosťami. Naučte sa základné anglické frázy dôležité pre komunikáciu v pracovnom prostredí. Zájdite ešte ďalej a objavujte anglický jazyk a rôzne kultúry, ktoré sa s ním spájajú. My Vás prevedieme anglickou jazykovou cestou. Môžete si vybrať  aj vyššiu jazykovú úroveň. Či už Vás čaká maturitná skúška, štátna jazyková skúška, celoeurópska jazyková skúška ECL alebo stáž v anglicky hovoriacej krajine. Prípravu nechajte na nás a my z Vás spravíme odborníkov.

 

Ponúkame: skupinové kurzy anglického jazyka, 

                    individuálne kurzy anglického jazyka 

                    firemné kurzy anglického jazyka.

Nové kurzy otvárame každé tri mesiace, avšak na kurz sa môžete prihlásiť počas celého roka. Anglické kurzy máme rozdelené do šiestich hlavných úrovní podľa európskeho referenčného rámca jazykov. Jednu učebnicu preberiete zhruba za jeden školský rok, po jednom roku prechádzate do vyššej jazykovej úrovne.

 

Certifikované učebnice 

Učíme z certifikovaných učebníc anglického jazyka English Unlimited, ktoré spracovali pedagogickí odborníci z Cambridgu. Pri výučbe kladieme dôraz na všetky štyri jazykové zručnosti. Len tak dokážete rýchlo napredovať v jazyku. To je aj dôvod, prečo sú naši študenti nadmieru spokojní a zostávajú verní našej jazykovej škole. Propagujeme osobitný prístup a radi Vám ukážeme naše kvality na nezáväznej ukážkovej hodine zdarma.

 

Každú z učebníc si môžete u nás zakúpiť za zvýhodnenú cenu alebo môžete využiť našu burzu učebníc. 

Čo sa naučím na kurze? V prvom rade sa naučíte komunikovať a aktívne používať anglický jazyk. Aby ste ako naši študenti čo najrýchlejšie napredovali v cudzom jazyku, vedieme naše hodiny v čo najväčšej miere v anglickom jazyku. Vďaka dôrazu na všetky jazykové zručnosti sa naše kurzy stretávajú s vysokou efektivitou a prekvapivými výsledkami našich študentov. Odbúrate neistotu v gramatike a ústnom prejave a naučíte sa prirodzene vystupovať v anglickom prostredí.

 

Ale ako sa vraví, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, tak neváhajte a navštívte našu jazykovú školu v Trnave, a dozviete sa omnoho viac zo sveta jazykov. 

Mám záujem o tento kurz


Aktualizačné školenia (AOP)
S NAMI VÁM PLATNOSŤ OSVEDČENIA NEPREPADNE.