Individuálne jazykové kurzy

Výhody individuálnych jazykových kurzov

Vďaka individuálnym jazykovým kurzom rýchlejšie napredujete v učení a rozväzovaní jazyka. Lektor sa prispôsobuje Vášmu tempu učenia a môžete sa s ním sústrediť na veci, ktoré práve potrebujete. 

Máte možnosť hýbať s rozvrhom a dohodnúť si svoje termíny s lektorom podľa vášho harmonogramu. V prípade nečakaných situácií môžete hodinu bezplatne zrušiť jeden deň pred začiatkom. 

Cena: 17 €/55 min.

angličtinanemčinafrancúzštinaruštinašpanielčina

Jazyková škola yoursCOOL uspokojí aj náročnejších klientov. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si luxus v podobe individuálnych jazykových kurzov.

Organizácia

Na začiatku si dohodneme prvé spoločné stretnutie. Tu spolu s metodickou poradkyňou vyplníte jazykový dotazník, na základe ktorého sa určí Vaša momentálna jazyková úroveň, stanovíme si Vaše ciele kurzu a dobu, počas ktorej sa chcete k cieľom prepracovať. Rovbnako sa dohodne spôsob monitorovania Vášho napredovania vo výučbe cudzieho jazyka.

Účastníci si sami volia intenzitu a dĺžku aj čas konania kurzu po dohode s lektorom. Predpláca sa určitý počet hodín (väčšinou 10), tie sa evidujú v dochádzke. Po absolvovaní predplatených hodín je možnosť predplatiť si nové hodiny a vo výučbe pokračovať ďalej a napredovať vo vzdelávaní.

Mám záujem o tento kurz


Aktualizačné školenia (AOP)
S NAMI VÁM PLATNOSŤ OSVEDČENIA NEPREPADNE.